SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
117 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT

• Lagje te spitalit (100m larg Super Vives)
• Banesë
• Kati 1
• 117m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma te gjumit
• Banjo
• Ballkon
• Nxemje qendrore ( me energji elektrike)

Çmimi 250

Lëshoj banesën me qera banesa është e pamobile, banesa ka këtë renditje sallon me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, ballkon, Nxemjen qendore si dhe banesa ka ujë 24 ore, është edhe nenvezhgimin e kamerave.
Banesa lëshohet me qera vetëm për afat te gjate se paku një vit, banesa lëshohet vetëm për familjar ose Çifte.

Për informata tjera na kontaktoni.
#tel 045 688 151 #whatsapp

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »