SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
148 m²
ID e produktit :
166350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 148 metra katror. 3 bodrume 2 kate 6 dhoma dhe nenkulem izolim te jashtem ngrohje qendrore me pelet ujë 24h me ujsells dhe bunar gjendet afer rruges kryesore posedon dokomentacion te rregullt.Postuar nëpërmjet celularit.044557566
Informata rreth publikuesit
Durim
044557566
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »