SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa plazhi me qera-Velipoje
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
166358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hotel Dragoi Mbreteror me vendodhje ne Velipoje ne plazhin Viluni Beach ofron me qera apartamente 1+1 familjare dhe dhoma per cifte,te gjitha te arreduara me kushte bashkekohore,te pajisura me guzhine,Tv,Air conditioner,Wifi dhe parking i garantuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alketa Lekiqi
+355693224664
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »