SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Aktash
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166365
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Aktash afer Fakultetit " ILIRIA " Kati - III -ujë ,rrymë 24/h mobiluar ne teresi , pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :

- Kuzhin me dhome dite
- Dhome gjumi
- Ballkon
- Banjo/Wc

Qmimi 190 euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx a-c
zbsesa
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »