SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA BANESEN NE PRISHTINE TE PARKU
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte te parku pran Bustit"Isa Kastrati", ndertim i ri, e mobiluar, kati i dyte. Banesa ka ket renditje: dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, ka uje dhe ngrohje 24h, me ashensor e interfon. Cmimi 220 euro. Numri kontaktus 044 843 926
Informata rreth publikuesit
Shefki
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »