SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RINGA(SHITET URGJENT BANESA TE NDERIMI).
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
166385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent banesa te Nderimi mbrapa gjykates.
Banesa eshte ne katin e 6 me 94m2.
Me dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo.
E gatshme per banim.
Qmimi:40.000mje euro.
Oferta vlen vetem per daten 31.07.2017 deri ne ora 00:00.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »