SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze 110m2 me qira te 4 llullat!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
166386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa mbrapa teatrit kombetar me metrazh 110m2 e shperndare ne 3 dhoma gjumi,qendrim ditor ne kuzhine,banjo dhe ballkon.Çmimi me marrveshje.Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »