SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 130m2 ne dardani ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
166388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa ne lagjje Dardani me siperfaqe 130m2.Ndodhet ne katin e pare me hyrje te veçante.Perbehet nga 3 dhoma gjumi,qendrim ditor me kuzhin,2 banjo dhe ballkon.Dokumentacioni komplet ne rregull.Çmimi me marrveshje.Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »