SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te 4 llullat ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
166390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te 4 llullat ne rrugen "Bajram Kelmendi"e cila posedon 2 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.Çmimi eshte 250 euroInformata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »