SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Lagjen Kalabri mrapa prockredit bankes
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
166394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me Qira banesa ka 2 dhoma gjumi Salon Kuzhin banjo ballkon banesa osht ne katin e par dhe banesa ka pamje shum te mir banesa osht e pershtatshmeper familje dhe perstudenta apo puntor. Per me shum info na Kontaktoni 049321805 044170840 045538282

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexha-N
Prishtinë
38649321805
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »