SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 64.5 m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:21
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit te rruga A, në objektin “Foleja” i ndertuar nga kompania “In Time”.
Objektii I “FOLESË” I ka vetëm tri banesa në kat.
Objekti ka sisteme bashkohore të dritareve Efiçente: Low E technology, Triple Glazed.
Objekti gjithashtu posedon: Izolim Akustik në dysheme dhe muret ndarëse ndermjet banesave, sistem Solar për sigurimin e ujit Sanitar, sistem individual dhe kolektiv të ngrohjes, shfrytezimi I ujit Atmosferik për ujitjen e gjelberimit të Kompleksit.

Banesa ndodhet në katin e III-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC/Depo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »