SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT MARK-ING
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ SUPER BANES ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT TE MARK-ING BANESA KA 80M2 NE KATIN E 6 DHE POSEDON:
SALLON +KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
BANJO
WC
BALLKON
KORIDOR
QMIMI 250EURO
044889854/049889854
VIBER +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »