SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NJE DHOMESHE NE SHITJE-MALI I ZI, BUDVA
Çmimi :
€207,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e katёrt, sipёrfaqja 64.15m2 + 13.22m2 terasё falas (gjithsej: 77.37m2), dhomё e gjere e ndenjёs me kuzhinё dhe dhomё tё ngrёnjes, njё dhomёgjumi, nje banjo dhe me mundsi te shtimit edhe nje dhome gjumi, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjeter!
Qmimi i banesёs pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »