SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NE SHITJE NJE DHOMESHE-MAL I ZI, BUDVA
Çmimi :
€217,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e nёntё, sipёrfaqja 54.25m2 + 8m2 terasё falas (gjithsej: 62.25m2), dhomё e ndenjes me kuzhinё dhe dhomё tё ngrёnjes, njё dhomё gjumi, njё banjo dhe me mundёsi tё shtimit edhe njё dhomё gjumi, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr!
Qmimi i banesёs pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »