SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET LOKALI ULPIANË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
166421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali I cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati:I pare(I),sipërfaqja:64.50m².
Lokali posedon:një hapsirë e madhe dhe Wc.
Çmimi : Me marrëveshje
Tel : 044 300 089
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »