SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA AKTASH 1
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
166422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Aktash , kati :pare (I).
Banesa posedon : një dhomë gjumi , sallon me kuzhinë , banjo dhe ballkon.
Çmimi : 180 €
Tel : 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »