SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA ULPIANË
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
166423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati:I pestë(V), sipërfaqja : 37 m².
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo ,ballkoni dhe podrum.
Çmimi:55.000€
Tel: 044 300 089
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »