SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
166426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne lagjem Mati 1 ne Prishtinë .
Banesa ka dhomë gjumi, sallon, kuzhin, banjo dhe ballkon .
Gjendet afer rruges B
Banesa është e pa mobiluar
Informata rreth publikuesit
Gëzim
+38649549661
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »