SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NJE DHOMESHE NE SHITJE-MAL I ZI, BUDVA
Çmimi :
€217,280.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e tretё, sipёrfaqja 54.32m2 + 12.66m2 terasё falas (gjithsej: 66.98m2), dhomё e ndenjёs me kuzhinё dhe dhomё tё ngrёnjes, njё dhomё gjumi, njё banjo dhe me mundsi tё shtimit edhe njё dhome gjumi, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr!
Qmimi i banesёs pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »