SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera lagjja e muhaxherve
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
166445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen e muhaxherve afer (kulles muhaxhereve)
Siperfaqe 50m2
Kati 9
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Posedon 2 ashensore funksional 24h , sistem sigurie ne hymje
Cmimi 240€
E-0456
Banesa eshte ndertim i ri dhe i pa banuar me pare
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »