SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)284/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:04
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
ID e produktit :
166449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Rr.Rifat Berisha.
Shtepia eshte 2 katshe.
Shtepia ka 320m2 dhe ka 4.14Ari oborr.
Kati 1 :Sallon Kuzhine ,2 Dhoma Gjumi ,Banjo dhe Depo.
Kati 2 :4 Dhoma Gjumi dhe Banjo poashtu njera dhome gjumi ka brenda dhe banjon e vet dhe dhomen per garderobe.
Shtepia poashtu ka garazhden me qasje nga jasht dhe nga kuzhina.
Shtepia ka nxemjen qendrore ne toke.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »