SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Dragodan / Arbëri
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
166454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera ne Dragodan / Arbëri, te Dumnica Group, kati pare. Banesa ne 100m2 te saje ka kete renditje: • 2 dhoma gjumi• Sallon me kuzhin • Ballkon• Koridor dhe • BanjoKontakt: Tel: 044 442 969Viber: +38649215785

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »