SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË NË SHITJE - KRG
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Emshir. Banesa ka sipërfaqe prej 63 m2, ka një dhomë gjumi, kuzhine me dhomë dite dhe banjo. Prona shitet e tëra e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REALTY GROUP
Prishtinë
37745322002
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »