SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 3 banesa me qira nga 82m2 ne tophane !Delta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
166478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen Tophane ofrohet me qira banesa me madhesi 82m2.Banesa ka kete renditje:2 dhoma gjumi,qendrim ditor,kuzhine me tryezari,banjo dhe ballkon.Eshte e mobiluar me orendi mjaft cilesore dhe ndodhet ne katin e -ll- re banimit.Banesat kushtojn 350,300 dhe 200 euro(te diskutueshem)
Kontakti:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »