SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë nè shitje Bregu i Diellit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tek bregu i diellit ,banesa gjindet ne rrugen Isa Kastrati perballe shkolles Iliria ,banesa eshte ne katin e katert me siperfaqe prej 75m2 banesa posedon dhome dite dhe kuzhine,2 dhoma gjumi nje banjo koridor,shpajz dhe nje ballkon gjithashtu banesa per momentin eshte me qera ,pres thirrje nga te interesuarit serioz.
Informata rreth publikuesit
Naser
Besianë
+37744305307
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »