SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:02
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
166483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Shiten 4 ari ne Fushe Kosove, jane te rrethuara, ka kanalizimin, ujin, rrymen, me infrastruktur te kompletuar.• Gjindet afer autoservisit volvo.• Trualli ka poziten shume te mir, vendi rrafshet dhe vend i qet.Kontakt: 044 442 969Viber: +38649215785Çmimi: Me marrëveshje !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »