SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË Komode në Mati 1 afër Shkollës Pavarësia
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në Lagjen Mati 1 afër Shkollës Pavarësia Rr. Muharrem Fejza. Kati i 2-të. Sipërfaqja (87m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor

- Kuzhine moderne me paisje të pa përdorura, dhe hapësirë e madhe për Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, nxemje Qëndrore, ashensor funksional dhe hyrje e siguruar me kartel, interfon, ndriçim të mirë të pa penguar, parking rreth objektit, vend i qetë për Banim.

- Çmimi 75,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »