SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA QENDËR
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:55
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
166487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qyetetin:Prishtinë,lagje:Qendër,kati:I tretë (III),Sipërfaqja:66m².
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe dy ballkona.
Çmimi:350€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »