SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Sllovenia Sporti 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, lift funksional, 70m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro nese pagesa behet gjdo muaj
300 euro nese pagesa behet gjdo 3 muaj e me shume

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »