SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Mati 1 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Mati 1, banesa esht e emobiluar ne teresi, bansa eshte e re, dhe ka pamje shume te mire, 75m2
BAnesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »