SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE PARKU-SLOVENIA SPORTI^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
166498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen te Parku i Qytetit, perballë Live Fitnes! Banesa gjindet ne katin e 3 ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, paradhomë, banjo dhe ballkon me pamje nga parku. Është e mobiluar! Çmimi 300 €.

Preferohen familjare, leshohet edhe per studenta/e

044 433 667
+37744433667 viber
se
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »