SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitje apartament i 82 m2 në Kumanovë
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
166500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitje apartament i 82m2 në Kumanovë rregulluar plotësisht me qejf në të zezë dhe të bardhë kombinuar me sistem alarmi dhe ngrohje centalno katin e 3, në stacionin e autobusëve në Kumanovë Ndërtesa e re.Info në telefonin 0032485624610

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dragana Nezirovikj
Ferizaj
0032485624610
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »