SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88m2 në shitje në rrugën B – Royal Plaza.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:47
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi Royal Plaza ndodhet në një ndër rrugët kryesore të Prishtinës në rrugën B, shumë afër Qendrës së Qytetit.
Kompleksi Royal Plaza veqohet me karakteristika si: Fasada termike e cila është e inspiruar nga stili BAROK, vendparking për çdo njësi banesore, depo për çdo njësi banesore, ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe, çdo kat do të ketë dyer emergjente për mbrojtje nga zjarri, dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë, nxemja është e kycur në rrjetin e qytetit – TERMOKOS, monitorimi i kamerave në hapësirat publike. Royal Plaza do të ketë gjithashtu qendrën tregtare “Royal Mall”.

Banesa ka gjithashtu garazhën nëntoksore, ndodhet në katin e IX-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »