SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 70m2 me qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 70m2 me qira te Parku i Qytetit.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- nje dhome te gjumit,
- banjo,
- depo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e trete, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 270euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »