SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 50m2 me qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 50m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- nje dhome e gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e katert eshte komplet e mobiluar.
Çmimi i qirase eshte 250euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »