SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes me Qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
166514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira 90 m2 te parku i qytetit rruga Rrustem Statovci, te përmendorja e Isa Kastratit, gjendet ne katin 3, banesa është komplet e mobiluar.Banesa ka këtë renditje:– Dhoma e ditës me kuzhine,– 2 Dhoma gjumi,– Banjo,– Terasa,– Shpajz,– Koridor.Banesa ka ngrohje qendrore me rrymë dhe klim.
Qmimi 300 euro (i diskutueshem).
Për info 044780999(viber), 045980111
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »