SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira te Qafa, mbrapa Res. "DE RADA"
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:49
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
166515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira te Qafa, mbrapa Restoran "DE RADA".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e katert, eshte e pa mobilume vetem kuzhine eshte.

Çmimi i qirase eshte 250 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »