SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
166526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen bregu i diellit afer fakultetit teknik , banesa ka 85m2 gjindet ne katin e dyte dhe posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
-- termokos
cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »