SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
166528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera ne lagjen e spitali ,banesa eshte e mobiluar ne tersi me te gjitha kushtet e nevojshme banesore gjendet ne katin e 2 dhe posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »