SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTOBUDVA BANESA NE SHITJE
Çmimi :
€222,840.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
166537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e nёntё, sipёrfaqja 55.71m2 + 9m2 terasё falas (gjithsej: 64.71m2),dhomё e ndenjёs me kuzhinё dhe dhomё tё ngrёnjes, njё dhome gjumi, njё banjo dhe me mundёsi tё shtimit edhe njё dhome gjumi, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr!
Qmimi gjithashtu pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »