SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me nje qmim mjaft te mire
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
166546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Ferizaj ne Rrugen Emin Durak
Shtepia ka 2 kate e gjysem ka 4 dhoma 2 banjo ,sallonin me kuzhine te mobiluar dhe garazhden ,po ashtu oborr eshte ne nje pozicion shum te mir afer qendres se qytetit dhe kqyje me gjitha rruget kryesore te qytetit me nje qmim mjaft te arsyshem.
Mund te bejme marveshje edhe me nderrim me banese
Ju lutem na kontaktoni per me shume informata shtese ne 044 440 531 apo ne viber po te njetin nr

Faliminderit
Informata rreth publikuesit
Arben
Ferizaj
+37744440531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »