SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 59m2 kati 5-te, te Beni Dona
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:14
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 59m² kati i 5-të, në lagjen Pejton, ndërtim i Kompanisë Beni Dona 2, Lamella A, Orientimi nga Lindja. Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje;
- salloni me kuzhine e trapezari
- 1 dhome gjumi
- banjo,
- koridor,
- ballkon me pamje fantastike nga qyteti
Qmimi është 1.000 euro për m².

Agjensioni Dion
038 520 063. 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »