SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes/Zyre me Qira Mati I (te Royali)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes/Zyre me Qira Mati I (te Royali)
Kati II
Banesa posedon
Dy dhoma gjumi
Kuzhine sallon
Koridor
Banjo
Ballkon
Banesa eshte e pershtatshme dhe per zyre
Banesa eshte me pamje nga rruga B

Çmimi : 250 €

Tel : 045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »