SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dyqani ne kompleksin Tregtia, Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Madhësia :
222 m²
ID e produktit :
166585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dyqani ne kompleksin Tregtia ne rrugen kryesore Ahmet Krasniqi ne Arberi afer objektit te komunes se Prishtines. Dyqani ka 222m2 dhe eshte i pershtatshem per cfardo veprimtarie biznesore. Per detaje tjera ne kontaktoni ne 049 503 698
Informata rreth publikuesit
Ardiana
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »