SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Mati I (mbi maxi 24)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Mati I (mbi maxi 24)
Kati i pare pjesa veriore mbi maxi 24 h hyrja e pare.
Banesa posedon
Dy dhoma gjumi
Sallon kuzhine
Koridor
Banjo
Ballkon
Banesa eshte e mobiluar dhe me klime
Banesa ka nje siperfaqe prej 84 m2

Çmimi : 250 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »