SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje Mati I
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje Mati I
Kati i 2-te.
Banesa shitet e mobiluar, bashke me garazhen dhe depo/bodrumin. Cmimi total 80000€.
Banesa eshte e re, me plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne. Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim.
Banesa ka 3 dhoma (1 dhome dite dhe 2 dhoma gjumi), 1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe
Klime (Samsung) per ftohje
- Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase; Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2)
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e per
- Mirembajtja e gjeneratorit –
- Mbeturinat
- Sigurimi – 24h (rojtar)
- Sistemi i gazit eshte i instaluar sipas standardeve te BE-se (ne te ardhem per kyqje te gazit)
- Sistemin kunder zjarrit
Banesa eshte e siguruar (sigurim vjetor deri ne maj 2018)

Banesa ka nje siperfaqe prej 75m2

Çmimi total : 80000 €.

Tel : 045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »