SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI 0,12 ha (12 ari) në Prishtinë në lagjen Prishtina e Re (ish-Veternik)
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
ID e produktit :
166599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli 0,12 ha (12 ari) në lagjen Prishtina e Re / Zona Qendër (ish-Veternik)

Trualli është i parcelizuar në tri (3) njësi të veçanta me nga 0,4 ha (4 ari) dhe posedon dokumentacion të rregullt. Truallli ka rrethojë solide të hekurt, me hyrje të veçanta dhe infrastrukturë përcjellëse urbanistike për secilën njësi.
Trualli ka pozitë shumë të volitshme me pamje të bukur dhe gjendet në Rr.:“Holger Petersen” (rruga e vjetër për Graçanicë), e cila pas EULEX-it (ish - Farmedi) ju qon në drejtim të Hajvalisë, Fshatit Ndërkombëtar dhe Pallatit të Drejtësisë.
Çmimi është fiks, vetem të interesuarit serioz të lajmërohen përmes e-mailit. Falemnderit për mirëkuptim.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
049 780 131
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »