SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti_Hotel Sirius
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport, mbrapa Hotel Sirius, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kushte shumë te mira banimi, 70m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »