SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Rrugen B me 2 Dhoma Gjumi
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Rrugen B

Leshohet banesa moderne me qera ne rrugen B perkatesisht tek ndertesa 13kateshe.
Banesa eshte e madhe 60m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina me trapezari
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 2 (dyte) dhe posedon liftin i cili punon 24h.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Posedon te gjitha elementet perkatesi si maqinen per larjen e rrobave, fshisen elektrike etj.
Qmimi:230E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »