SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 75m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
166618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 75m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, në Rrugën Qamil Hoxha, afër Restaurant PISHAT, është e mobiluar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »